IMELINE PEEKON | Ravib pohmelli, langetab kaalu ja kustutab nälga

IMELINE PEEKON | Ravib pohmelli, langetab kaalu ja kustutab nälga

Peekon tundub esmapilgul rasvane patutoit, end ometigi soovitavad paljud toitumisnõustajad peekoni enda menüüsse lisada. Miks? Ameerika uudisteportaal Elite Daily vahendab meieni 10 põhjust, miks peekon sulle hea on.

1. Soolane ja magus samaaegselt

Peekon on üks ainsamaid toiduaineid, mis on magus ja soolane ühel ajal ning moodustab tänu sellele suus harmoonilise koosluse.

2. Peekonis ei ole süsivesikuid

Rasvad ei tee inimest paksuks, seda teevad süsivesikud. Teaduslikud uuringud on tõestanud, et madala süsivesiku sisaldusega toidud aitavad kaalu hoopis langetada.

3. Võimas pohmellirohi

Peekon on suurepärane relv pohmelliga võitlemiseks. Rasvane peekon ja tass kohvi saadavad korda imesid.

4. Näljakustutaja

Peekonis on palju küllastatud rasvu, mis hoiavad su kõhu täis kauem kui süsivesikurikkad toidud. Peekonit süües ei teki sul toidukordade vahel nälga.

5. Peekon on täis vitamiine

Bacon Today on välja toonud, et peekonis on rikkalikul hulgal B-vitamiine, mis on vajalikud meie immuunsussüsteemile ja üldisele tervisele. Peekon katab 65% ulatuses sinu päevasese vitamiin B1 vajaduse, 47% ulatuses B3 vajaduse, 38% ulatuses B12 vajaduses ja 36% päevasest tsingi vajadusest. Unusta toidulisandid ja söö peekonit!

6. Osa dieedist

Paleo dieet kogub maailmas üha enam populaarsust, kuna järgib “koopainimeste” toitumisharjumusi. Kui meie eelkäijatel oleks olnud võimalik peekonit toidulauale panna, siis oleksid nad seda teinud.

7. Seda on lihtne valmistada

Peekon on nii öelda laiskade inimeste söök. Pane mikrolaineahju või särisevale pannile — tulemus on igaljuhul maitsev.

8. Seda võib panna kõikjale

Peekon teeb tõepoolest kõik toidud paremaks ja õnneks on seda väga lihtne valmistada.

9. Proteiin

Peekon on kõrge proteiinisisaldusega ja hoiab sinu naha, küüned ja juuksed ilusa ja tugevana. Kes meist ei tahaks ilus olla?

10. Krõbisev

Krõmpsuv peekon on muusika meie kõrvadele.

http://omamaitse.delfi.ee/tervis/imeline-peekon-ravib-pohmelli-langetab-kaalu-ja-kustutab-nalga?id=83689999