tutvustus_lihad

tutvustus_triibuliha

Oskari tutvustus

Oskari toodetes on kõrge lihasisaldus,
paljud tooted on e-vabad ega sisalda säilitusaineid.

Oskar pakub parimat kvaliteeti alates aastast 1992, kui Viljandimaal pandi alus uuele ja kaasaegsele lihatooteid valmistavale tehasele. Meie nõudlik tarbija on õppinud Oskar Lihatooteid tundma peamiselt just kõrge lihasisaldusega toodete pärast, millest ükski ei sisalda kondilihamassi.

Tänaseks päevaks kuuluvad Oskar Lihatoodete sortimenti peale delikatess-sinkide ka täis- ja poolsuitsuvorstid, keeduvorstid, viinerid ja sardellid, mitmed tarrendtooted ning erinevad grilllihad ja -vorstid. Isuäratav välimus, väga head maitseomadused ja käepärane pakend – need omadused on lahutamatud Oskar Lihatoodetest. Kõrge kvaliteedi tagab kaasaegne tehnoloogia, hügieeniliselt puhas tootmine, parim tooraine ja mis kõige tähtsam - tarbija vajaduste pidev arvestamine.

Traditsioonid ja Väärtused

OLEME 100 % EESTI ETTEVÕTE
Panime aluse kaasaegsele lihatooteid valmistavale ettevõttele 1991. aastal luues täielikult kodumaisel kapitalil põhineva ettevõtte, kus esmalt töötas vaid paar-kolm inimest. Tänaseks anname tööd ligi 100-le töökale Viljanadimaalasele ja oleme üks suurimaid ettevõtteid oma maakonnas.

KASUTAME VAID VALITUD TOORAINET
Valime hoolega oma toorainet, mistõttu söövad meie tarbijad tooteid, mis on valmistatud puhtast ja kvaliteetsest sea-ja veiselihast ega sisalda MSMi ehk lihamassi. Viimase põhimõttel kasutatakse toorainena ainult naturaalset liha, st ei kasutata lihamassi (MSM), mis tänapäeva teadlikule ja oma tervise eest hoolitsevale inimesele on väga oluline.

PÕHISUUNAKS DELIKATESS-TOOTED 
Ettevõtte algusaastatel oli meie eesmärgiks suurt nõudlust omavate lihatoodete koguste suurendamine ning tehnoloogia täiustamine. Pikemas perspektiivis soovisime pakkuda lihatoodete turule delikatesstooteid, mida ei tootnud suured lihakombinaadid.

E-VABAD TOOTED   Puhas toode - e-vaba
Suur osa meie toodetest on E-ainetest priid, st tegemist on puhta tootega, mis ei sisalda kunstlikke säilitusaineid. E-vabad tooted tunneb hästi ära rohelise märgise järgi.